Kurumsal kimlik Tasarımı

APPAC Yazılım

Yeni bir yazılım markası girişimi olarak yola çıkan ve her geçen gün bölgesinde yaptığı işlerin kalitesi ile öne çıkan müşterimiz, markasının son kullanıcıya görünen yüzünü tasarlamak adına bizlere ulaştı. 

Projenin detayları üzerinde uzlaşmamıza paralel olarak müşterimiz ile sektörü ve kendisi sektörü içerisinde nasıl bir imaj ile ilerlemek istediğine dair ön görüşmeler yaptık ve bu görüşmeler neticesinde kreatif ekibimiz çizilmeye uygun fikirlerini tasarım ekibimize aktardı. Daha sonra müşterimize gerçekleştirdiğimiz sunum ve sunuma paralel yapılan revizeler sonucunda markamızın logosunun son hali ortaya çıkmış oldu.

Modern iş dünyasında özellikle kurumsal yönünü öne çıkarmaya veya kurumsal yapılanması standartlara uygun olarak dizayn etmek isteyen her markanın ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz kurumsal kimlik tasarımı dosyamızı da en son olarak yeni çizilen logoları esas alınarak müşterimize sunulmuştur. 

Uluslararası alanda iş yapan veya yapmak yolunda ilerleyen, iç pazarda gücünü pekiştirmek isteyen bütün markalara web siteleri ve sosyal medya kanalları aracılığı ile düzenli olarak müşterilerine sunabilecekleri bir kurumsal kimlik dosyası edinmelerini tavsiye ediyoruz.

Scroll to Top