Portfolyo

Yaptığımız İşler

Priocreative olarak, işimizin en keyifli yanlarından biri müşterilerimizin hayallerini gerçeğe dönüştürmek ve markalarının başarı hikayelerine katkıda bulunmaktır.

İşte size, marka kimliği tasarımı, web siteleri, sosyal medya kampanyaları, video ve fotoğraf çekimleri gibi farklı projelerde başarılı bir şekilde çalıştığımız müşterilerimizin örnekleri. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Beer Pilot Logo Tasarımı

Tamamen hobi amaçlı olarak kendi evinde bira üretimi yapan müşterimiz ile gerçekleştirdiğimiz görüşmeler sonrasında kendisinin spor merakını da göz önünde bulundurarak kreatif ekibimiz tarafından bir fikir olarak ortaya çıkan ‘Beer Pilot’ markasının logosu tasarım ekibimiz tarafından çizime dökülmüştür.

Appac – Logo ve Kurumsal Kimlik

Yeni bir yazılım markası girişimi olarak yola çıkan ve her geçen gün bölgesinde yaptığı işlerin kalitesi ile öne çıkan müşterimiz, markasının son kullanıcıya görünen yüzünü tasarlamak adına bizlere ulaştı.

Amelie’s Collection –ETicaret Web Sitesi Tasarım

Müşterilerine özel olarak porselen tasarım ürünleri üreten müşterimiz, ürünlerini online pazarlarda ve kendi E-Ticaret altyapısında pazarlamak adına bizimle iletişime geçti.

Amelie’s Collection – Sosyal Medya Yönetimi

Bütün prodüksiyon, post-prodüksiyon, tasarım ve yazılım hizmetlerini ajansımız bünyesinden alan müşterimiz, E-Ticaret pazarlarına girişini sosyal medya reklamcılığı ile de desteklemek adına bizlere başvurdu.

YBG Holding – Mimilos Katalog Tasarımı

Demonte mobilya alanında toptan ve perakende olarak hizmet veren müşterimiz ürünlerinin tanıtımını yapacağı kataloğu tasarlamamız için bizlere ulaştı.

Agon Yapı Tasarım – Web Sitesi Tasarım

Daha önce yapılan web sitesinin çalışma hızından, performansından, temasından ve site trafiğini kaldıracak bir sunucu olmaması nedeniyle müşterimiz modern standartlarda bir web sitesi sahibi olmak adına bizlere ulaştı.

Siz de işinizi bir üst seviyeye taşımak ve markanızı en iyi şekilde temsil etmek istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin. Size en uygun dijital pazarlama çözümleri için buradayız!

Prıocreatıve studyo ve reklam ajansı
Scroll to Top