Kurumsal Kimlik Tasarımı

Cemal Akyüz

Online pazar yerlerinin gelişmesi ve artık sektör fark etmeksizin hemen herkesin dijital platformlara taşınıyor olması pek çok sanatçının da kendi markalarını ortaya çıkarması ihtiyacını doğurmuştur. İşte bu nedenle uzun yıllardır resim sanatı üzerine uzmanlaşan müşterimiz, şahsi portfolyosunu ve deneyimlerini bir marka çatısı altında toplama ihtiyacı ile bizlere ulaşmıştır. 

Firmaları markalaştırma sürecine benzer bir biçimde şahısları da markalaştırmak günümüz standartlarında oldukça mümkün ve alışılagelmiş bir durum. Müşterimiz ile yaptığımız görüşmeler sonunda kendisini en iyi ifade edecek logoyu tasarım ekibimizin kaleminden sunduk.

Üzerine uzlaştığımız logoyu paralel olarak müşterimize sanatçı kimliğini dijitalde yansıtmasını sağlayacak ve ulusal veya uluslararası alanlarda daha çok insana ulaşacak şekilde kurumsal kimlik yapılanmalarını da tamamladık. 

Müşterilerimizin logo ve kurumsal kimlik çalışmalarını markalarının kalıcı olması adına özenle planlıyor ve yürütüyoruz. Dijital Dünya’nın içerisinde kaybolmamak adına markanızın son kullanıcıya görünen ilk yüzü olan logo ve kurumsal kimliğinizin kalitesini ayrıca önemsiyoruz.

Scroll to Top