Dergi Tasarımı ‘21

SAU - UTIC

Sakarya Üniversitesi bünyesinde kurulan ve yıllardır Türkiye’deki üretici ve ihracatçıların rehberi niteliğinde de iş yapan Uluslararası Ticaret Derneği’nin dergisini bu yıl da beraber tasarladık. 

Geçtiğimiz dönemlerde hemen hemen bütün dijital ihtiyaçlarına çözümler yaratarak uzun bir iş ilişkisi kurduğumuz müşterimizin dergi tasarımını da bu özgüven ve deneyime dayanarak ortaya çıkardık.

Müşterimizin kendi alanında bize yaptığı ufak bilgilendirmelerin ışığında bütün ticaretçilere rehber görevi görmesini umut ettiğimiz derginin detaylı tasarımlarını yaparken hem kreatif ekibimiz hem de tasarım ekibimiz her yıl olduğu gibi bu yıl da güncel trendlerden faydalandı ve kalitemizi son kullanıcıya direkt ulaştırdı. 

Markanıza veya kullanım amacı ne olursa olsun herhangi bir girişiminize ait bu tarz tasarımların güncel trendlerin gölgesinde ortaya çıkartılması hem dikkat çekicilik hem de kalıcılık anlamında istediğiniz sonuçları almanıza olanak sağlayacaktır. Tabi ki profesyonel tasarımlar profesyonel ekiplerin ellerinden çıkar.

Scroll to Top